college

ВСП "Золотоніський фаховий коледж ветеринарної медицини
Білоцерківського національного аграрного університету"


Відповідальний секретар приймальної комісії Наталія Горпинченко, технічний секретар Валентина Стеблина та член ради студентського самоврядування Катерина Пентюк взяли участь в учнівському профорієнтаційному заході «Майдан професіій», який відбувся 25 травня на базі Черкаської спеціалізованої школи I-III ступенів N13. Під час заходу знайомили школярів з навчальним закладом, з професіями, які можна отримати в коледжі та з особливостями вступної кампанії 2023.

Просмотров: 7 | Добавил: millana2611 | Дата: 25.05.2023

Навчальна практика з дисципліни "Фармакологія з рецептурою" на тему «Збір лікарських рослин і оформлення гербарію» пройшла сьогодні пізнавально і з користю. Студенти на чолі з викладачем Дем’яненко Т. М. навчилися розпізнавати лікарські рослини, а також оволоділи етапами заготовки та оформлення гербарію.

Просмотров: 7 | Добавил: millana2611 | Дата: 25.05.2023

23 травня 2023 року в актовій залі коледжу викладач Жало В.О. провела відкритий позаурочний захід із дисципліни «Патофізіологія та патанатомія сільськогосподарських тварин». Захід пройшов у формі гри-змагання між студентами 3 курсу груп А, Б спеціальності «Ветеринарна медицина».

Конкурси знавців дисципліни чергувались з гумористичними та творчими. Кожну групу представляла команда з п’яти учасників, а в творчих конкурсах брали участь всі студенти включно з кураторами Шендрик Л.М. та Стеблиною В.М.

Команди-учасники дивували журі та глядачів у конкурсі «Кулінарна патанатомія», суть якого полягала в приготуванні страви, яка за зовнішнім виглядом схожа на наочний матеріал для вивчення дисципліни патанатомії. Студенти 3 курсу групи А представили страву «Печінка при туберкульозі» (шоколадкий бісквіт з вершковим кремом та меренгою), 3 курсу групи Б – «Голова кози, хворої на сказ» (желе, броколі, куряче ф ... Читать дальше »

Просмотров: 7 | Добавил: millana2611 | Дата: 25.05.2023