college

ВСП "Золотоніський фаховий коледж ветеринарної медицини
Білоцерківського національного аграрного університету"


Коли маєш якесь хобі, то маєш задоволення від того, що робиш, бо робиш це для душі, але ще більше задоволення, коли результати твоєї роботи подобаються іншим.

Сьогодні, 12 травня, уповноважений посол Республіки Корея в Україні Кім Хьон Те вручив Сертифікати та цінні подарунки переможцям конкурсу малюнків "Мій мир", що був оголошений Посольством Республіки Корея в квітні цього року. 

Приємно відзначити, що серед переможців є і наш юрисконсульт та викладач Любов Булих, яка посіла третє місце і є єдиною не тільки серед жителів Золотоноші, а й Черкаської області, хто отримав перемогу.

Пишаємось нашою колегою та бажаємо подальших успіхів та перемог, і нашій Україні в першу чергу.

Просмотров: 12 | Добавил: millana2611 | Дата: 12.05.2023

11 травня в актовій залі коледжу, оформленій як українська хата ХІХ століття, відбулася відкрита виховна година на тему: "Моя родина - це вся Україна!" Студенти 1 та 2 -Т курсів разом з кураторами Палієнко С.О. та Кравченко І. І. розповіли багато цікавого з історії української сім'ї. Мета заходу - виховання почуття духовної єдності поколінь та бажання берегти сім'ю, як часточку великої родини - українського народу. Зі сцени лунали вірші та пісні, панувала 

святкова атмосфера. Родзинкою заходу стало вміле перевтілення студентів у героїв твору І. Нечуя-Левицького "Кайдашева сім'я". 

Дякуємо нашим незламним воїнам за можливість проводити масові заходи у цей буремний небезпечний час! Перемоги і миру всім нам!

 

Просмотров: 14 | Добавил: millana2611 | Дата: 12.05.2023