college

ВСП "Золотоніський фаховий коледж ветеринарної медицини
Білоцерківського національного аграрного університету"


Проблема гельмінтозів тварин не втрачає своєї актуальності незалежно від умов утримання, статі, віку, породи та інших чинників. В період з 2 по 4 травня студенти 3 та 2 спец В курсу під керівництвом викладача Палієнко С.О. провели контрольне обстеження тварин навчально-виробничої клініки коледжу на гельмінтози. Вони освоїли методику гельмінтокопроскопічних досліджень і навчилися диференціювати яйця та личинки гельмінтів від залишків корму.

Просмотров: 11 | Добавил: millana2611 | Дата: 04.05.2023

2 - 3 травня відбувся захист курсових робіт з дисципліни "Організація ветеринарної справи".

Студенти 3 спец В та 4-А курсу під керівництвом викладача Громової Любові Василівни підготували змістовні, цікаві, насичені доповіді та презентації, в яких висвітлили теоретичні та практичні аспекти тем курсових робіт.

Роботи оцінювали голова комісії директор коледжу Жало Іван Іванович та зав.ветеринарно-технологічним відділенням Кравченко Інна Іванівна.

Оцінюючи курсові роботи, враховувалися вміння захистити сформульовані положення та висновки.

Дотримання здобувачами освіти усіх вимог до оформлення курсової роботи сприяє вихованню в них належного стилю роботи, вимогливісті до себе.

Просмотров: 9 | Добавил: millana2611 | Дата: 04.05.2023

3 травня 2023 року з дисципліни "Інформатика" було проведено відкрите заняття на тему

 " Поняття про штучний інтелект. Інтернет речей. Smart - технології та технології колективного інтелекту" 

Під керівництвом викладача Людмили Шендрик, студенти 1 - Б курсу познайомилися із історією розвитку, галузями використання та можливостями штучного інтелекту.

Протягом заняття у студентів була можливість поспілкуватися із ChatGPT - чат-бот зі штучним інтелектом, розроблений лабораторією OpenAI.

 Зацікавив студентів AutoDraw - новий безкоштовний інструмент від Google, який працює як автодоповнення при вводі тексту, але для малюнків, та є одним із прикладів застосування штучного інтелекту.

За допомогою веб - сервісу Playground, студенти відкрили для себе можливості відомих нейромереж - Stable Diffusion та DALLE-2, які призначені для створення якісних зображень за текстовим описом.

Щодня інформаційні технології доп ... Читать дальше »

Просмотров: 8 | Добавил: millana2611 | Дата: 04.05.2023