Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 204
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Педагогічний колектив

 

 

Педагогічний колектив

Головним завданням, над вирішенням якого працює педагогічний колектив, є не тільки підготовка спеціалістів-фахівців, але і формування людини – інтелігента, громадянина, патріота, творчої людини, якій належить працювати над відродженням українського села.

Колектив коледжу приділяє багато уваги професійній активізації студентів. Перш за все, ведеться пошук цільових, змістовних форм роботи, які сприяють усвідомленню престижності обраної ними професії.

Навчально-виховний процес в технікумі здійснюють 32 штатних викладачі, з них:

Спеціаліст            – 2 (6,25 %)

ІІ категорія          – 8 (25 %)

І категорія            – 8 (25 %)

Вища категорія   – 14 (43,75 %)

 

Молоді викладачі коледжу підвищують свій рівень освіти та майстерності шляхом навчання в аспірантурі та на педагогічному факультеті. В аспірантурі Білоцерківського національного аграрного університету здобувачами  кафедри ветеринарних наук – є 3 викладачі. 

Викладачі коледжу є постійними учасниками виставки досвіду педагогічних колективів вищих навчальних закладів Міністерства аграрної політики та продовольства України, роботи яких занесені до каталогу кращих робіт науково – методичного центру аграрної освіти.

Кожен викладач проводить роботу згідно складеного ним індивідуального плану. В кінці навчального року аналізується робота викладацького складу, підводяться підсумки та виставляється рейтингова оцінка, де враховується педагогічна, методична та організаційна майстерність викладача.

 

МЕТОДИЧНА РАДА  Золотоніського коледжу ветеринарної медицини БНАУ

 Голова методичної ради технікуму, заступник директора з навчальної роботи Соловйова Тамара Анатоліївна на першому засіданні окреслила основні напрямки роботи у коледжі.

 

   На порядок денний були винесені питання про особливості планування навчально-виховного порцесу у новому 2017-2018 навчальному році.  Члени методичної ради розглянули Положення про діяльність уповноваженого підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції у Золотоніському коледжі ветеринарної медицини БНАУ.  Керівники структурних підрозділів та голови циклових комісій природничо-наукової, професійно-практичної та гуманітарної, соціально-економічної підготовки прозвітували про основні напрямки діяльності викладачів  та студентів у поточному навчальному році.   Ключовим питання було обговорення дисципліни студентів під час навчальних занять, зовнішній вигляд, запізнення та відпрацювання пропущених годин.  Завідувачці методичним кабінетом Бобер Т. Б. поставлене завдання підготувати супровідну документацію щодо атестації викладачів у 2017-2018 н. р.. Заступник директора з навчальної роботи Соловйова Т. А. познайомила членів методичної ради із графіком проходження курсів кваліфікації викладачів коледжу.                          

 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Друзі сайту
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook
  •  
     
    Copyright MyCorp © 2018