Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 204
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Матеріально- технічна база

Матеріальнго технічне забезпечення Золотоніського коледжу ветеринарної медицини БНАУ

Золотоніський коледж ветеринарної медицини БНАУ розташований в одному з невеликих, але мальовничих містечок України, з незвичною  назвою Золотоноша, Черкаської області, і займає площу 1,2880 га. На цій території розміщені:

 1. Навчальний корпус загальною площею 2581,9 м2
 2. Гуртожиток – 3366м2, де розміщені бібліотека 152 м2, в тому числі читальний зал на 55 місць площею 80,9 м2, а також ізолятор – 25,4м2
 3. Їдальня – 742м2 (вся будівля) ( на 100 посадочних місць)
 4. Котельня – 34,3м2
 5. Гараж – 48,4м2

Крім того в структуру коледжу входить навчально-виробниче господарство (клініки та ферма), яке розташоване в приміському селі Новодмитрівка, на відстані 5 км від коледжу і займає площу 14,64 га. Тут розміщено :

 1. Навчальний  корпус № 1 загальною площею 447,6 м2
 2. Навчальний корпус № 2 – 283,3м2
 3. Навчально-виробнича  клініка – 352,0м2
 4. Навчальний ветеринарний пункт – 71,4м2
 5. Ферма для утримання тварин – 183,7 м2
 6. Зерновий склад – 471,3м2
 7. Гаражі та складські приміщення.

Вся територія коледжу  - це територія, яка засаджена породами різних  дерев, кущів, декоративних рослин, квітників, зелених газонів.

Матеріально-технічна база для проведення навчально-практичних занять повністю задовольняє потреби і відповідає вимогам робочих навчальних планів і програм навчальних дисциплін. Практичні заняття  проводяться на спеціалізованих дільницях, на території навчально-виробничої клініки та  ферми.         

На першому поверсі гуртожитку коледжу розташована бібліотека в спеціально виділеному приміщенні, яке використовується за призначенням.

Загальна площа приміщень бібліотеки – 152 м2. Основними формами обслуговування бібліотеки являються абонемент і читальна зала, в яку входять книжкові видання, додаткові матеріали, періодичне видання.

Загальна площа читальної зали – 80,9 м2.

У бібліотеці редагуються алфавітний і систематичний каталоги, які виставлені у читальній залі, розпочато роботу по створенню електронного каталогу та підключено Internet.

До послуг користувачів в бібліотеці є картотека газетно-журнальних статей, що включає більше 300 бібліографічних описів періодичних видань. Збільшилась книговидача, особливо електронних підручників. В тісному контакті з кураторами груп, вихователем гуртожитку проводиться виховна робота.

Для збереження періодичних, наукових і рідкісних видань, якими користуються у читальній залі, виділено приміщення площею 16,5 м2. Загальний фонд бібліотеки складає 32256 примірників, з них наукової літератури – 53 примірники.

Основними джерелами поповнення знань студентів і викладачів є підручники.

Робочі зошити  для проведення лабораторних і практичних занять розроблені викладачами навчально-методичного центру аграрної освіти України або викладачами коледжу з кожної дисципліни, тиражуються і студенти забезпечені на 100 %.

Особлива увага в коледжіі взагалі і конкретно в роботі циклових комісій, приділяється комп`ютеризації навчального процесу на всіх етапах.

На даний період в коледжі є два комп’ютерні класи, які  забезпечені комп’ютерами типу AMD Athlon, Intel Celeron. Обидві лабораторії під’єднані до мережі Internet та з’єднані в локальну мережу. Крім того є  периферійні пристрої, додаткове обладнання і аксесуари: сканери, факси, ксерокси, кольорові і чорно – білі струменеві пристрої.

На практичних роботах на  комп’ютері використовуються навчально – контролюючі програми.

Під час використання цієї програми кожний викладач розробляє і вводить до ПК набір питань і відповіді за тестовими завданнями, що дає змогу викладачеві проконтролювати  знання студентів.

Спортивна база ВП «Золотоніський коледж ветеринарної медицини БНАУ» включає в себе такі споруди:

1. Спортивний зал розміром

2. Тренажерний зал

3. Кімната настільного тенісу

4. Кімната фізичної культури в гуртожитку

5. Баскетбольний майданчик

В осінньо-весняний періоди заняття з фізичного виховання та фізичної культури проводяться на районному стадіоні «Колос», де використовуються:

 • бігові доріжки із спеціальним ґрунтовим покриттям. Довжина кола 400 м., по колу 4 доріжки та 5 прямих доріжок  з одного боку кола;
 • легкоатлетичні сектори, на яких розташовані 2 ями для стрибків у довжину з розбігу, сектор для штовхання ядра;
 • волейбольний майданчик;
 • майданчик для міні – футболу.

Планування і проведення занять з фізичного виховання здійснюється відповідно до вимог пункту 1 цільової комплексної програми «Фізичне виховання – здоров’я нації», затвердженої Наказом  Президента України 1  вересня 1998 р. за № 963/98.

Заняття на І,ІІ курсах  проводяться в обсязі 2 години на тиждень, на ІІІ, ІV курсах заняття проводяться в обсязі 4 години, із них 2 години в сітці занять, 2 години поза сіткою.

Проводяться заняття зі спеціальними медичними групами, які були сформовані на основі щорічного медичного огляду.

В коледжі сформовані секції спортивного удосконалення з таких видів, як баскетбол, волейбол, гирьовий спорт, настільний теніс, легка атлетика.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Друзі сайту
 • Official Blog
 • uCoz Community
 • FAQ
 • Textbook
 •  
   
  Copyright MyCorp © 2018