Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 204
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Коротка довідка

      

Сьогодні Золотоніський коледж ветеринарної медицини, є державним вищим закладом освіти 1 рівня акредитації і здійснює свою діяльність на підставі ліцензії Міністерства освіти і науки України, яка забезпечує право надання освітніх послуг, пов'язаних з одержанням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста.
Робота викладачів коледжу спрямована на модернізацію навчально-виховного процесу, забезпечення світоглядних, загальнокультурних і кваліфікаційних потреб особистості, науково-методичне забезпечення дисциплін, кабінетів та самостійної роботи студентів, пошук нових активних форм і методів навчання, впровадження інноваційних технологій, використання комп'ютерної техніки, системи тестів моделювання ситуацій в умовах проблемного навчання, гуманітаризацію освіти і застосування оптимального поєднання форм і методів навчання, самоконтролю за якістю викладання.
Значна увага приділяється вивченню передового педагогічного досвіду, впровадженню педагогічних та методичних інновацій, які апробуються на відкритих заняттях, засіданні круглих столів з питань підвищення педагогічної майстерності.
Всі педагогічні працівники коледжу мають вищу освіту. Це сформований колектив однодумців, що має свої традиції і прагне підвищувати свій професійний рівень, педагогічну майстерність, загальну культуру.

Навчальні заняття проходять в кабінетах і лабораторіях  навчального корпусу. Всі кабінети і лабораторії оснащено необхідним обладнанням, меблями, макетами, стендами, схемами, тренажерами та технічними засобами навчання.
На території коледжу є власний п'ятиповерховий гуртожиток який  дозволяє на 100% забезпечувати усіх іногородніх студентів житлом. В гуртожитку створено належні умови не тільки для проживання, але й обладнані кімнати для занять та відпочинку. В кімнатах проживають по 2-3 студенти.
Студенти коледжу беруть участь в міських олімпіадах, конкурсах, науково-практичних конференціях та інших  заходах як ветеринарного , так і гуманітарного спрямування, займають призові місця.
Однією з основних виховних задач в коледжі є впровадження самоврядування, мета якого - розвиток у студентів ініціативи та самостійності, формування навичок роботи з людьми. На загальних зборах мешканців гуртожитку щорічно обирається студентська рада, яка контролює виконання внутрішнього розпорядку студентами, здійснює контроль за санітарним станом житлових кімнат та допоміжних приміщень, допомагає вихователю в організації змістовного дозвілля, в проведенні тематичних виховних заходів.
Приділяється увага профілактиці вживання студентами наркотичних речовин, формуванню відповідальності студентів за своє здоров'я, здорового способу життя. З метою попередження наркоманії, алкоголізму та паління серед студентів - використовуються такі форми роботи, як лекції, бесіди, зустрічі з лікарями наркологами.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Друзі сайту
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook
  •  
     
    Copyright MyCorp © 2018