college

ВСП "Золотоніський фаховий коледж ветеринарної медицини
Білоцерківського національного аграрного університету"


16 травня до коледжу завітали Власенко Світлана Анатоліївна – декан факультету ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ, доктор ветеринарних наук, доцент, та Чернюк Сергій Васильович – декан біолого-технологічного факультету Білоцерківського НАУ, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри безпечності та якості харчових продуктів, сировини і технологічних процесів.

Студенти коледжу мали можливість поспілкуватися з гостями щодо переваг навчання у Білоцерківському національному аграрному університеті.

Під час зустрічі обговорювали особливості зарахування в число студентів та тривалість навчання випускників коледжу, питання проживання у гуртожитку.

Студенти коледжу дізналися про ряд переваг навчання у Білоцерківському національному аграрному університеті:

можливість навчатися в закладах країн ЄС за програмами академічної мобільності;

стажуватися за кордоном в сучасних аграрних підприємствах та ветеринарних клініках; 

... Читать дальше »
Просмотров: 11 | Добавил: millana2611 | Дата: 16.05.2023

Коли маєш якесь хобі, то маєш задоволення від того, що робиш, бо робиш це для душі, але ще більше задоволення, коли результати твоєї роботи подобаються іншим.

Сьогодні, 12 травня, уповноважений посол Республіки Корея в Україні Кім Хьон Те вручив Сертифікати та цінні подарунки переможцям конкурсу малюнків "Мій мир", що був оголошений Посольством Республіки Корея в квітні цього року. 

Приємно відзначити, що серед переможців є і наш юрисконсульт та викладач Любов Булих, яка посіла третє місце і є єдиною не тільки серед жителів Золотоноші, а й Черкаської області, хто отримав перемогу.

Пишаємось нашою колегою та бажаємо подальших успіхів та перемог, і нашій Україні в першу чергу.

Просмотров: 11 | Добавил: millana2611 | Дата: 12.05.2023

11 травня в актовій залі коледжу, оформленій як українська хата ХІХ століття, відбулася відкрита виховна година на тему: "Моя родина - це вся Україна!" Студенти 1 та 2 -Т курсів разом з кураторами Палієнко С.О. та Кравченко І. І. розповіли багато цікавого з історії української сім'ї. Мета заходу - виховання почуття духовної єдності поколінь та бажання берегти сім'ю, як часточку великої родини - українського народу. Зі сцени лунали вірші та пісні, панувала 

святкова атмосфера. Родзинкою заходу стало вміле перевтілення студентів у героїв твору І. Нечуя-Левицького "Кайдашева сім'я". 

Дякуємо нашим незламним воїнам за можливість проводити масові заходи у цей буремний небезпечний час! Перемоги і миру всім нам!

 

Просмотров: 14 | Добавил: millana2611 | Дата: 12.05.2023

10 травня 2023 року студенти 4-А курсу під керівництвом куратора Демченко Н.І. провели відкриту виховну годину на тему: "Ми - українці: незламні та нескорені!".

Ми живемо у часи, коли українці боряться за свою незалежність та приналежність до європейської цивілізації, а перемога - стала спільною метою всього українського народу.

Студенти вшанували пам'ять загиблих героїв України, подякували військовим за їх захист, можливість жити та цінити кожну хвилину життя.

Продемонстрували приклади героїзму не лише кожного українця, а й цілих міст та сіл. Кожне з них має свою легенду, свій біль та втрати, але є прикладом незламного духу України.

Пишаймося тим, що ми - українці!

Ми обов'язково переможемо і на нашій землі запанує мир і добробут!

Просмотров: 13 | Добавил: millana2611 | Дата: 10.05.2023

Вітаємо переможців Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти “Молодь - аграрній науці і виробництву”, та бажаємо їм невичерпної енергії й творчого натхнення до нових досягнень і здобутків у подальших наукових пошуках . Переможцями стали (секція "Актуальні проблеми ветеринарної медицини"):

ІІ місце - Кривіцька Анастасія (4-А курс) з доповіддю на тему: "Діагностика, лікування та профілактика Лайм-бореліозу собак". Науковий керівник О. І. Гончар

ІІІ місце - Бицюк Софія (4-Т курс) з доповіддю на тему: "Застосування та вплив біологічно активної кормової добавки, що містить Хітин на організм тварин на прикладі контрольної групи ВРХ". Науковий керівник Л. О. Степанчук

Просмотров: 7 | Добавил: millana2611 | Дата: 05.05.2023 | Комментарии (0)

Проблема гельмінтозів тварин не втрачає своєї актуальності незалежно від умов утримання, статі, віку, породи та інших чинників. В період з 2 по 4 травня студенти 3 та 2 спец В курсу під керівництвом викладача Палієнко С.О. провели контрольне обстеження тварин навчально-виробничої клініки коледжу на гельмінтози. Вони освоїли методику гельмінтокопроскопічних досліджень і навчилися диференціювати яйця та личинки гельмінтів від залишків корму.

Просмотров: 11 | Добавил: millana2611 | Дата: 04.05.2023

2 - 3 травня відбувся захист курсових робіт з дисципліни "Організація ветеринарної справи".

Студенти 3 спец В та 4-А курсу під керівництвом викладача Громової Любові Василівни підготували змістовні, цікаві, насичені доповіді та презентації, в яких висвітлили теоретичні та практичні аспекти тем курсових робіт.

Роботи оцінювали голова комісії директор коледжу Жало Іван Іванович та зав.ветеринарно-технологічним відділенням Кравченко Інна Іванівна.

Оцінюючи курсові роботи, враховувалися вміння захистити сформульовані положення та висновки.

Дотримання здобувачами освіти усіх вимог до оформлення курсової роботи сприяє вихованню в них належного стилю роботи, вимогливісті до себе.

Просмотров: 9 | Добавил: millana2611 | Дата: 04.05.2023

3 травня 2023 року з дисципліни "Інформатика" було проведено відкрите заняття на тему

 " Поняття про штучний інтелект. Інтернет речей. Smart - технології та технології колективного інтелекту" 

Під керівництвом викладача Людмили Шендрик, студенти 1 - Б курсу познайомилися із історією розвитку, галузями використання та можливостями штучного інтелекту.

Протягом заняття у студентів була можливість поспілкуватися із ChatGPT - чат-бот зі штучним інтелектом, розроблений лабораторією OpenAI.

 Зацікавив студентів AutoDraw - новий безкоштовний інструмент від Google, який працює як автодоповнення при вводі тексту, але для малюнків, та є одним із прикладів застосування штучного інтелекту.

За допомогою веб - сервісу Playground, студенти відкрили для себе можливості відомих нейромереж - Stable Diffusion та DALLE-2, які призначені для створення якісних зображень за текстовим описом.

Щодня інформаційні технології доп ... Читать дальше »

Просмотров: 8 | Добавил: millana2611 | Дата: 04.05.2023

Щороку коледж щиро відкриває свої двері перед майбутніми студентами. 29 квітня 2023 року ми гостинно зустрічали абітурієнтів очно. 

Знайомство з навчальним закладом розпочалося з цікавого квесту, який дозволив майбутнім студентам відчути атмосферу навчального закладу, потім вони мали можливість оглянути навчальні кабінети і лабораторії коледжу, бібліотеку, гуртожиток та спортивну залу, ознайомитись з матеріально-технічною базою.

В актовій залі майбутніх студентів теплими словами привітав директор коледжу Іван Жало, презентувавши загальні здобутки коледжу протягом більш ніж сторічної історії його заснування, акцентувавши увагу на численних перевагах навчання у ВСП "Золотоніський фаховий коледж ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ". Запросив випускників шкіл, гімназій, ПТУ області вступити до нас із метою здобуття якісної освіти, побажавши усім мирного неба та правильного вибору майбутньої професії. 

Заступник директора з навчально-вих ... Читать дальше »

Просмотров: 24 | Добавил: millana2611 | Дата: 30.04.2023 | Комментарии (0)

Сьогодні, 26 квітня, в Україні відзначають День пам’яті Чорнобильської трагедії. У цей день згадують найбільшу техногенну катастрофу та вшановують героїзм пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених та лікарів, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Викладачі коледжу, працюючи в дистанційному форматі, з метою консолідації та формування історичної свідомості українського народу, збереження національної пам'яті та належного відзначення і вшанування пам'яті жертв аварії на Чорнобильській АЕС, провели лекції, семінарські заняття та виховні години.

Просмотров: 13 | Добавил: millana2611 | Дата: 26.04.2023

« 1 2 3 4 ... 26 27 »